Piłkarze Floty Świnoujście nie przerwali serii meczów bez wygranej w I lidze.
Podopieczni trenera Krzysztofa Pawlaka przegrali dziś na wyjeździe z walczącym o awans do ekstraklasy Piastem Gliwice 2:3 w 29. kolejce rozgrywek.
Do przerwy Flota przegrywała 1:2. To już 14. pojedynek z rzędu wyspiarzy bez zwycięstwa w I lidze.
Do przerwy Flota przegrywała 1:2. To już 14. pojedynek z rzędu wyspiarzy bez zwycięstwa w I lidze.

Radio Szczecin