W ostatnim meczu sezonu szczecińscy piłkarze ręczni zmierzą się na wyjeździe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski w rewanżowym pojedynku o tytuł mistrza I ligi.
Bez względu na wynik tej rywalizacji oba zespoły awansowały już do Superligi. W pierwszym starciu podopieczni trenera Rafała Białego wygrali 37:29.
Obrotowy szczecińskiej siódemki, Sebastian Smuniewski nie ukrywa, że po zwycięstwie u siebie szczypiorniści Pogoni ulgowo potraktują rewanżowy mecz z Piotrkowianinem. - Jedziemy na wycieczkę, pobawić się, pograć i cieszyć się piłką ręczną, ponieważ przez cały rok było naprawdę dużo pracy, by wejść do Superligi - przyznaje Smuniewski. - Trenerzy pozwolili nam poczuć piłkę trochę od innej strony.
Niedzielne spotkanie szczypiornistów rozpocznie się o godzinie 18 w Piotrkowie Trybunalskim.
Obrotowy szczecińskiej siódemki, Sebastian Smuniewski nie ukrywa, że po zwycięstwie u siebie szczypiorniści Pogoni ulgowo potraktują rewanżowy mecz z Piotrkowianinem. - Jedziemy na wycieczkę, pobawić się, pograć i cieszyć się piłką ręczną, ponieważ przez cały rok było naprawdę dużo pracy, by wejść do Superligi - przyznaje Smuniewski. - Trenerzy pozwolili nam poczuć piłkę trochę od innej strony.
Niedzielne spotkanie szczypiornistów rozpocznie się o godzinie 18 w Piotrkowie Trybunalskim.

Radio Szczecin