Piłkarze ręczni drużyny GAZ-SYSTEM Pogoń Szczecin zdobyli honorowy tytuł mistrza 1 ligi.
Podopieczni trenera Rafała Białego wygrali rywalizację o miano najlepszej drużyny rozgrywek z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Szczecinianie u siebie wygrali 37:29 a w rewanżowym meczu z Piotrkowianinem przegrali dziś w Piotrkowie Trybunalskim 32:35.
Pomimo tej porażki w dwumeczu okazali się lepszą siódemką i zdobyli nic nie znaczące miano mistrza 1 ligi. Oba zespoły GAZ-SYSTEM Pogoń i Piotrkowianin bez względu na wynik tej rywalizacji już wcześniej zapewniły sobie awans do Superligi.
Pomimo tej porażki w dwumeczu okazali się lepszą siódemką i zdobyli nic nie znaczące miano mistrza 1 ligi. Oba zespoły GAZ-SYSTEM Pogoń i Piotrkowianin bez względu na wynik tej rywalizacji już wcześniej zapewniły sobie awans do Superligi.

Radio Szczecin