Kadrowa rewolucja w drużynie siatkarek Chemika Police. Działacze klubu starają się o miejsce w Plus Lidze Kobiet i szykują skład na rozgrywki o mistrzostwo Polski.
W Chemiku z pierwszoligowego zespołu zostaną jedynie Justyna Raczyńska i Kinga Zielińska. Policki klub zrezygnował z pozostałych siatkarek w tym między innymi z Ewy Kwiatkowskiej, Tamary Kaliszuk i Magdaleny Soter.
Policzanki w nowym ligowym sezonie poprowadzi trener Mariusz Wiktorowicz, który z Aluprofem Bielsko-Biała zdobywał medale mistrzostw kraju. Do Chemika oprócz siatkarek zza granicy trafią także reprezentantki Polski Izabela Żebrowska i Klaudia Kaczorowska.
Policzanki w nowym ligowym sezonie poprowadzi trener Mariusz Wiktorowicz, który z Aluprofem Bielsko-Biała zdobywał medale mistrzostw kraju. Do Chemika oprócz siatkarek zza granicy trafią także reprezentantki Polski Izabela Żebrowska i Klaudia Kaczorowska.

Radio Szczecin