Piłkarze Pogoni Szczecin i Floty Świnoujście rozegrają dziś mecze 30. kolejki o mistrzostwo I ligi.
Portowcy na wyjeździe zmierzą się z Bogdanką Łęczna a wyspiarze u siebie spotkają się z Sandecją Nowy Sącz. Szczecinianie po dwóch ostatnich porażkach muszą zdobyć dziś trzy punkty, aby nadal liczyć się w walce o awans do ekstraklasy.
Kapitan Pogoni Bartosz Ława spodziewa się trudnej potyczki z innym kandydatem do ekstraklasy. - Bogdanka ma cały czas niewielką stratę do drugiego miejsca i gra z nami, Piastem i Termalicą u siebie. Sytuację wyjściową ma więc niezłą. Przed meczem jednak nikt nikomu nie dał punktów. Myślę, że zagrają z nami otwarty futbol i mam nadzieję, że to pomoże nam w jeszcze łatwiejszym dochodzeniu do sytuacji podbramkowych - prognozuje Ława.
Pojedynek Bogdanki z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 16.45 w Łęcznej.
Piłkarze Floty będą chcieli przerwać dziś passę 14 meczów bez zwycięstwa w I lidze i pokonać górali z Nowego Sącza. Spotkanie Floty z Sandecją rozpocznie się o 17 na stadionie przy ulicy Matejki w Świnoujściu.
Kapitan Pogoni Bartosz Ława spodziewa się trudnej potyczki z innym kandydatem do ekstraklasy. - Bogdanka ma cały czas niewielką stratę do drugiego miejsca i gra z nami, Piastem i Termalicą u siebie. Sytuację wyjściową ma więc niezłą. Przed meczem jednak nikt nikomu nie dał punktów. Myślę, że zagrają z nami otwarty futbol i mam nadzieję, że to pomoże nam w jeszcze łatwiejszym dochodzeniu do sytuacji podbramkowych - prognozuje Ława.
Pojedynek Bogdanki z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 16.45 w Łęcznej.
Piłkarze Floty będą chcieli przerwać dziś passę 14 meczów bez zwycięstwa w I lidze i pokonać górali z Nowego Sącza. Spotkanie Floty z Sandecją rozpocznie się o 17 na stadionie przy ulicy Matejki w Świnoujściu.

Radio Szczecin