Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Dziewięć nowych siatkarek z Plus Ligi pozyska Chemik Police. Klub nie będzie natomiast starać się o wykupienie miejsca w rozgrywkach o mistrzostwo kraju. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Dziewięć nowych siatkarek z Plus Ligi pozyska Chemik Police. Klub nie będzie natomiast starać się o wykupienie miejsca w rozgrywkach o mistrzostwo kraju. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Dziewięć nowych siatkarek z Plus Ligi pozyska Chemik Police. Klub nie będzie natomiast starać się o wykupienie miejsca w rozgrywkach o mistrzostwo kraju.
W Chemiku grać będzie między innymi reprezentantka Polski Izabela Żebrowska oraz była mistrzyni Europy Joanna Mirek. W Policach występować będzie również Katarzyna Mróz, starsza siostra nieżyjącej siatkarki kadry Polski Agaty Mróz-Olszewskiej.

Działacze prowadzą także rozmowy z siatkarkami z Czech, Francji i Chorwacji. Prezes klubu Adam Kulbiej podkreśla, że celem nowej drużyny Chemika będzie awans do Plus Ligi Siatkówki Kobiet wywalczony na parkiecie. - Dla nas najważniejsza jest gra w I lidze, a cel, którym jest awans do Plus Ligi, przyjdzie. Zrobimy wszystko, żeby zdobyć ten awans sportowo - deklaruje Kulbiej.

Trenerem siatkarek Chemika został Mariusz Wiktorowicz a jego asystentem będzie Jakub Krebok. Z ubiegłego sezonu w drużynie siatkarek pozostaną tylko: Justyna Raczyńska, Kinga Zielińska i Magdalena Soter. Do Polic wraca z Piasta Netto Szczecin rozgrywająca Aleksandra Pasznik a libero Joanna Nickowska zostanie wypożyczona do innego klubu.
Prezes klubu Adam Kulbiej podkreśla, że celem nowej drużyny Chemika będzie awans do Plus Ligi Siatkówki Kobiet wywalczony na parkiecie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty