Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Monika Pyrek rozpoczyna zmagania o uzyskanie kwalifikacji na igrzyska olimpijskie. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Monika Pyrek rozpoczyna zmagania o uzyskanie kwalifikacji na igrzyska olimpijskie. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Monika Pyrek rozpoczyna zmagania o uzyskanie kwalifikacji na igrzyska olimpijskie. Szczecinianka wieczorem wystąpi w inauguracyjnym lekkoatletycznym mityngu Diamentowej Ligi w Dausze.
Aby wypełnić minimum na igrzyska Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Pyrek musi zaliczyć 4 metry 50 centymetrów.

Oprócz Moniki Pyrek w pierwszym mityngu Diamentowej Ligi wystartują również: Anna Jesień w biegu na 400 metrów przez płotki, Małgorzata Trybańska w trójskoku i Piotr Małachowski w rzucie dyskiem.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty