Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Szczeciński memoriał im. Janusza Kusocińskiego po raz kolejny wyróżniony.
Szczeciński memoriał im. Janusza Kusocińskiego po raz kolejny wyróżniony.
Szczeciński memoriał im. Janusza Kusocińskiego po raz kolejny wyróżniony. Organizatorów najlepszego mityngu w kraju zaproszono do Norwegii na spotkanie z dawnymi polskimi i norweskimi olimpijczykami.
Gości przyjmie prezes Diamentowej Ligi, czyli najważniejszych zawodów lekkoatletycznych na świecie, z czego cieszy się dyrektor szczecińskiego memoriału Wanda Klonowska. - Mam nadzieję, że dyrektor Diamentowej Ligi przyjmie zaproszenie na 58. Memoriał Janusza Kusocińskiego w lipcu. Uważam, że nie mamy się czego wstydzić - twierdzi Klonowska.

Szczecińska delegacja do Norwegii wiezie statuetkę wręczaną zwycięzcom zeszłorocznego memoriału. - Chcemy zostawić tam nasz szczeciński ślad - wyjaśnia Klonowska.
Relacja Łukasza Kolasy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty