Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Piłkarki nożne Pogoni Szczecin Women odniosły ósme zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Podopieczne trenera Mariusza Misiury pokonały AZS Wrocław 2:0. - Jest się z czego cieszyć - mówi Daria Kasperska ze szczecińskiej Pogoni. - Gra może cieszyć. Tyle sytuacji, słupki, poprzeczki, najważniejsze, że były też dwa gole.

Po dzisiejszym zwycięstwie piłkarki Pogoni umocniły się na 4 miejscu w tabeli. Do zakończenia rozgrywek o mistrzostwo Polski pozostały jeszcze dwie kolejki spotkań.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty