Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Po raz 11. w karierze, ale pierwszy w barwach nowego klubu OSOT-u Szczecin złoty medal na stadionie zdobyła Monika Pyrek w skoku o tyczce kobiet. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Po raz 11. w karierze, ale pierwszy w barwach nowego klubu OSOT-u Szczecin złoty medal na stadionie zdobyła Monika Pyrek w skoku o tyczce kobiet. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
9 medali: trzy złote, jeden srebrny i pięć brązowych zdobyli lekkoatleci Pomorza Zachodniego w 88. Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce zakończonych w Bielsku-Białej.
Po raz 11. w karierze, ale pierwszy w barwach nowego klubu OSOT-u Szczecin złoty medal na stadionie zdobyła Monika Pyrek w skoku o tyczce kobiet. Bieg na 1500 metrów kobiet wygrała Renata Pliś z Maratonu Świnoujście.

Tytuł mistrza Polski w biegu na 5000 metrów zdobył Radosław Kłeczek ze Sportingu Międzyzdroje. Brąz na tym dystansie zdobył Marek Skorupa z Barnima Goleniów. Srebrny krążek zdobył Piotr Lisek ze szczecińskiego Ośrodka Skoku O Tyczce. Jego klubowy kolega Przemysław Czerwiński w konkursie skoku o tyczce zdobył brązowy medal.

Brązowe krążki w Bielsku-Białej wywalczyli także Krzysztof Lewandowski z MKL-u Szczecin w skoku w dal oraz Krystian Zalewski i Antonina Behnke z Barnima Goleniów w biegach na 3000 metrów przez przeszkody.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty