My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam

Po ciekawym meczu drużyna Hiszpanii wygrała turniej EURO 2012, pokonując w finale zespół Włoch 4:0.
Pierwszą bramkę zdobył głową w 14 minucie David Silva. Drugą w 41 Jordi Alba, trzecią w 84 minucie Fernando Torres, a czwartą w 88 minucie spotkania Juan Mata.

Włosi nie potrafili znaleźć sposobu na swietnie grających Hiszpanów. W hiszpańskiej bramce pewnie interweniował Iker Casillas. Od 62 min., po urazie Thiago Motty, Włosi grali w dziesiątkę. Wcześniej włoski trener wykorzystał limit zmian.

Hiszpanie obronili tytuł mistrzów Europy sprzed czterech lat. Są także mistrzami świata.