Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

29 piłkarzy Pogoni Szczecin wzięło udział w pierwszym po wakacyjnej przerwie treningu. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
29 piłkarzy Pogoni Szczecin wzięło udział w pierwszym po wakacyjnej przerwie treningu. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
29 piłkarzy Pogoni Szczecin wzięło udział w pierwszym po wakacyjnej przerwie treningu. W zajęciach uczestniczyli nowi zawodnicy portowej jedenastki.
Obrońca Błażej Radler przyznał, że po miesięcznej przerwie miło było spotkać się z kolegami ponownie na boisku. - To był trening przygotowujący do 3-dniowych testów. Wszyscy są stęsknieni piłki - stwierdził Radler.

Zadowolony po inauguracyjnym treningu był nowy trener szczecińskiej drużyny Artur Skowronek. - Cieszę, że słowa, które wypowiedziałem przed zajęciami, trafiły do nich i wiedzą, w którą stronę mamy iść - ocenił Skowronek.

W ramach przygotowań do rozgrywek o mistrzostwo Polski piłkarze Pogoni pojadą na zgrupowania do Gniewina i Prusimia. Portowcy w pierwszym meczu sparingowym 7 lipca w Opalenicy zagrają z cypryjską Omonią Nikozja. Szczecinianie zmagania w piłkarskiej ekstraklasie zainaugurują 17 sierpnia pojedynkiem z Zagłębiem Lubin na własnym stadionie.
Obrońca Błażej Radler przyznał, że po miesięcznej przerwie miło było spotkać się z kolegami ponownie na boisku.
Zadowolony po inauguracyjnym treningu był nowy trener szczecińskiej drużyny Artur Skowronek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty