Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

W półfinałowym pojedynku popularna "Isia" wygrała 2:0, w setach 6:3 i 6:4 z Niemką Angelique Kerber. To będzie pierwszy finał wielkoszlemowego turnieju dla polskiej tenisistki. Fot. Andrzej Szkocki.
W półfinałowym pojedynku popularna "Isia" wygrała 2:0, w setach 6:3 i 6:4 z Niemką Angelique Kerber. To będzie pierwszy finał wielkoszlemowego turnieju dla polskiej tenisistki. Fot. Andrzej Szkocki.
W półfinałowym pojedynku popularna "Isia" wygrała 2:0, w setach 6:3 i 6:4 z Niemką Angelique Kerber. To będzie pierwszy finał wielkoszlemowego turnieju dla polskiej tenisistki.
Tym samym Agnieszka Radwańska awansowała na 2. miejsce w rankingu WTA Tour.

W drugim półfinałowym meczu Serena Williams pokonała Białorusinkę - Wiktorię Azarenkę 6:3, 7:6. To właśnie Williams będzie rywalką naszej tenisistki w finałowym meczu turnieju.

- Gra bardzo dobrze, jest zmotywowana i ma niesamowite ręce - oceniła Agnieszkę Radwańską Serena Williams.

Finał Wimbledonu odbędzie się w sobotę o godz. 14.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty