Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

X Bałtycki Turnieju Tenisowy Artystów i Aktorów zakończył się w Pogorzelicy. Wśród pań najlepszą tenisistką okazała się Beata Ścibakówna, a wśród panów triumfował Grzegorz Poloczek. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
X Bałtycki Turnieju Tenisowy Artystów i Aktorów zakończył się w Pogorzelicy. Wśród pań najlepszą tenisistką okazała się Beata Ścibakówna, a wśród panów triumfował Grzegorz Poloczek. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
X Bałtycki Turnieju Tenisowy Artystów i Aktorów zakończył się w Pogorzelicy. Wśród pań najlepszą tenisistką okazała się Beata Ścibakówna, a wśród panów triumfował Grzegorz Poloczek.
W trakcie trzydniowego turnieju artyści rozegrali w sumie ponad 50 pojedynków. W finale Beata Ścibakówna pokonała Małgorzatę Pieńkowską, zaś Grzegorz Poloczek wygrał w tie break`u z Marcinem Dańcem.

W sumie do Pogorzelicy przyjechało rekordowo dużo uczestników, bo aż ponad 30. Wśród nich byli m.in. Urszula Dudziak, Jan Englert, Henryk Sawka, Stan Borys i Zbigniew Górny.

To nie ostatnia przygoda artystów z kortami w naszym regionie. Część z nich już w niedzielę będzie walczyć w podobnym turnieju w Świnoujściu.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty