Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Marta Pihan-Kulesza z Kusego Szczecin zdobyła w Krakowie tytuł mistrzyni Polski w wieloboju w gimnastyce sportowej. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Marta Pihan-Kulesza z Kusego Szczecin zdobyła w Krakowie tytuł mistrzyni Polski w wieloboju w gimnastyce sportowej. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Marta Pihan-Kulesza z Kusego Szczecin zdobyła w Krakowie tytuł mistrzyni Polski w wieloboju w gimnastyce sportowej. Podopieczna trenera Jarosława Dudy wyprzedziła Monikę Frandofert z Wisły Kraków i Joannę Litewkę z Korony Kraków.
W rywalizacji juniorów srebrny medal mistrzostw Polski w gimnastycznym wieloboju zdobył Damian Walczak z Kusego Szczecin. Dobrze spisali się także pozostali gimnastycy Kusego. Czwarte miejsce zajął Bartłomiej Adamczyk a Alexander Monczka był siódmy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty