Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Agnieszka Radwańska przegrała w finale Wimbledonu z Amerykanką Sereną Williams. Fot. Andrzej Szkocki.
Agnieszka Radwańska przegrała w finale Wimbledonu z Amerykanką Sereną Williams. Fot. Andrzej Szkocki.
Agnieszka Radwańska przegrała w finale Wimbledonu z Amerykanką Sereną Williams w trzech setach: 1:6, 7:5 i 2:6. Mecz na trawiastych kortach trwał ponad dwie godziny i po pierwszym secie był przerwany z powodu padającego deszczu.
Polka, dzięki historycznemu, pierwszemu finałowi Wielkiego Szlema w karierze w poniedziałek awansuje na drugie miejsce w rankingu najlepszych tenisistek świata.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty