Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Agnieszka Radwańska pożegnała się z turniejem tenisowym w singlu na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Po zaciętym pojedynku przegrała w pierwszej rundzie z Niemką Julii Goerges. Fot. Andrzej Szkocki.
Agnieszka Radwańska pożegnała się z turniejem tenisowym w singlu na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Po zaciętym pojedynku przegrała w pierwszej rundzie z Niemką Julii Goerges. Fot. Andrzej Szkocki.
Agnieszka Radwańska pożegnała się z turniejem tenisowym w singlu na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Po zaciętym pojedynku przegrała w pierwszej rundzie z Niemką Julii Goerges.
Mecz zakończył się wynikiem 5:7, 7:6 (7-5), 4:6 dla Niemki. W Londynie Radwańska zagra jeszcze w deblu ze swoją siostrą Urszulą. Zobacz serwis olimpijski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty