Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Amerykanka Serena Williams wygrała pojedynek z Urszulą Radwańską. Tym samym nie mamy już tenisistek w turnieju singlowym igrzysk w Londynie. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Amerykanka Serena Williams wygrała pojedynek z Urszulą Radwańską. Tym samym nie mamy już tenisistek w turnieju singlowym igrzysk w Londynie. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin/Archiwum]
Amerykanka Serena Williams wygrała pojedynek z Urszulą Radwańską. Tym samym nie mamy już tenisistek w turnieju singlowym igrzysk w Londynie.
Ostateczny wynik trwającego 74 minuty spotkania to 6:2, 6:3 dla Williams. W niedzielę z turnieju odpadła też siostra Urszuli - Agnieszka Radwańska. Zobacz serwis olimpijski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty