Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Marta Pihan-Kulesza z Kusego Szczecin oraz reprezentanci Piasta Szczecin: Maciej Bielecki, Kamil Kuczyński i Damian Zieliński wystąpią w czwartek na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Marta Pihan-Kulesza z Kusego Szczecin oraz reprezentanci Piasta Szczecin: Maciej Bielecki, Kamil Kuczyński i Damian Zieliński wystąpią w czwartek na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Fot. Łukasz Szełemej [PR Szczecin]
Marta Pihan-Kulesza z Kusego Szczecin oraz reprezentanci Piasta Szczecin: Maciej Bielecki, Kamil Kuczyński i Damian Zieliński wystąpią w czwartek na igrzyskach olimpijskich w Londynie.
Szczecińską gimnastyczkę zobaczymy w finale wieloboju gimnastycznego. Start konkurencji przewidziano na godzinę 17.30. Po raz pierwszy w Londynie zaprezentują się również kolarze torowi. Maciej Bielecki, Kamil Kuczyński i Damian Zieliński wystartują w sprincie drużynowym. Początek zmagań o godz. 17.15. W czwartek swój trzeci mecz rozegrają także siatkarze. Podopieczni trenera Anastasiego zmierzą się z Argentyną. Początek spotkania o godz. 17.45. Zobacz serwis olimpijski.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty