Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Po trzytygodniowej przerwie piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin powracają do rozgrywek Superligi. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Po trzytygodniowej przerwie piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin powracają do rozgrywek Superligi. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Po trzytygodniowej przerwie piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin powracają do rozgrywek Superligi. Nasze szczypiornistki w derbowym starciu zmierzą się w sobotę z AZS-em Politechnika Koszalin.
Trener szczecinianek, Dariusz Molski nie ukrywa, że w boju o mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego faworytem są koszalinianki.

- Ich główne atuty to bramka i atak - wymienia Molski. - To groźny zespół, ale spróbujemy mu się przeciwstawić i powalczyć o zwycięstwo.

Sobotnie spotkanie Pogoni Baltica z AZS-em rozpocznie się o godzinie 17 w hali miejskiej przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Wstęp jest bezpłatny, a organizatorzy przygotowali dla kibiców konkursy i mikołajkowe niespodzianki.

Mecz szczypiornistek będziemy transmitować w audycji "Halo stadion" od godziny 17.05.
- Ich główne atuty to bramka i atak - wymienia Molski. - To groźny zespół, ale spróbujemy mu się przeciwstawić i powalczyć o zwycięstwo.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty