Halowi piłkarze Pogoni 04 kończą sezon zasadniczy rozgrywek o mistrzostwo Polski. W piątek zmierzą się w Szczecinie z Marwitem Toruń.
Podopieczni trenera Gerarda Juszczaka zapewnili już sobie 1. miejsce w tabeli ekstraklasy futsalu i z pozycji lidera przystąpią do fazy play-off.
Najskuteczniejszy zawodnik szczecińskiej drużyny, Marcin Mikołajewicz zapewnia, że chce wygrać mecz na szczycie z popularnymi marchewkami.
Spotkanie Pogoni 04 z Marwitem Toruń rozpocznie się o godz. 18.30 w hali miejskiej przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Tradycyjnie wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
Najskuteczniejszy zawodnik szczecińskiej drużyny, Marcin Mikołajewicz zapewnia, że chce wygrać mecz na szczycie z popularnymi marchewkami.
Spotkanie Pogoni 04 z Marwitem Toruń rozpocznie się o godz. 18.30 w hali miejskiej przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Tradycyjnie wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Radio Szczecin