Wygrana halowych piłkarzy Pogoni 04 na zakończenie sezonu zasadniczego rozgrywek o mistrzostwo Polski. W piątek szczecinianie pokonali Marwit Toruń 5:3.
Bramki dla zero-czwórki zdobyli: Łukasz Żebrowski, Łukasz Tubacki - dwie oraz Marcin Mikołajewicz - także dwie.
Już przed tym meczem podopieczni trenera Gerarda Juszczaka zapewnili sobie 1. miejsce w tabeli ekstraklasy futsalu i do fazy play-off przystąpią z pozycji lidera.
Już przed tym meczem podopieczni trenera Gerarda Juszczaka zapewnili sobie 1. miejsce w tabeli ekstraklasy futsalu i do fazy play-off przystąpią z pozycji lidera.

Radio Szczecin