Radio Szczecin Na Wieczór
Radio SzczecinRadio Szczecin » Radio Szczecin Na Wieczór
Obecnie kierowcy tracą prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 kmh w terenie zabudowanym. Nowe przepisy, nad którymi właśnie pracuje Ministerstwo Infrastruktury, przewidują zaostrzenia prawa. Postulowane są też zmiany, które utrudnią kierowcom parkowanie aut na chodnikach. Jak to ma wyglądać?
Organizacje pozarządowe to kolorowe miasto, załatwione niszowe problemy i realizacja pasji. W jakie są kondycji i jak sobie radzą NGO-sy ?
Źródło: lublin.eu
Źródło: lublin.eu
„Bądźmy Oryginalni!" to akcja profilaktyczna wpisującą się w bardzo głośną ostatnio tematykę rozwoju osobistego i zdrowia psychicznego młodzieży. Czy bycie oryginalnym to antidotum na stres młodych ludzi?
Fot. Konrad Filip Komarnicki/KPRP
Fot. Konrad Filip Komarnicki/KPRP
Prezydent Andrzej Duda wskazał, że w tym roku Narodowe Czytanie będzie poświęcone dramatowi „Kordian” Juliusza Słowackiego. Rok temu zainteresowani tą akcją Polacy czytali „Nad Niemnem”. Czy lektura dzieł grubo sprzed ponad stu lat zachęca młodzież do sięgania po książki?
Źródło: x.com/zelenskyyua
Źródło: x.com/zelenskyyua
Szczyt pokojowy w Szwajcarii dotyczący zakończenia wojny w Ukrainie – bez przełomu. Prezydent Wołodymyr Zełenski domaga się wycofania rosyjskich wojsk z zajętych ukraińskich terenów, w tym z Krymu, a prezydent Rosji przed szczytem ponowił żądanie, aby Ukraina nie weszła do NATO. Kreml domaga się także przejęcia obwodów ługańskiego, donieckiego, zaporoskiego i chersońskiego. Kto i kiedy zakończy ten wyniszczający konflikt?
Źródło: www.laczynaspilka.pl
Źródło: www.laczynaspilka.pl
Polscy piłkarze w dobrym stylu przegrali na Euro z Holandią 2 : 1. Czy mamy szansę na wyjście z grupy, gdy przed nami mecze z Austrią i Francją? W programie porozmawiamy również o sukcesie piłkarek Pogoni Szczecin, które po raz pierwszy zdobyły mistrzostwo Polski. Czy kobiecy football stanie się tak popularny, jak ten w męskim wydaniu?
Fot. Sławomir Orlik, PR Szczecin
Fot. Sławomir Orlik, PR Szczecin
W niedzielę w Dobrej odbędzie się X Festiwal Róż, zorganizowany na cześć pisarki i wielkiej miłośniczki ogrodów Elizabeth von Arnim. Czym to pachnie?
1234567