Radio Szczecin Na Wieczór
Radio SzczecinRadio Szczecin » Radio Szczecin Na Wieczór » Audycje
Fot. https://pixabay.com/pl/users/Engin Akyurt
Fot. https://pixabay.com/pl/users/Engin Akyurt
9 września obchodzimy Światowy Dzień FAS czyli Alkoholowego Zespołu Płodowego. Dzień obchodzony jest po raz 25 i choć sporo wiemy o negatywnym wpływie na dzieci alkoholu, wciąż dzieci z Fas przychodzą na świat. Czy można jednak temu jakoś zaradzić?
Zaprasza Małgorzata Frymus
Marzena Bortnik – psycholog oraz Agnieszka Hartung - diagnosta i terapeuta -
diagnozują FAS i wspierają dzieci i rodziny w Ośrodku Diagnozy i Terapii FAS Zachodniopomorskiej Fundacji Pomocy Rodzinie „Tęcza Serc”
 

Zobacz także

2025-09-04, godz. 20:34 Polowanie na mieszkanie dla studenta Rok akademicki za pasem, więc studenci już szukają stancji. Jakie ceny i trendy panują na szczecińskim rynku nieruchomości? » więcej 2025-09-04, godz. 20:31 Prezydent Donald Trump potwierdza dalszą obecność amerykańskich wosk w Polsce. Efekt wizyty prezydenta Nawrockiego… Utrzymanie obecności wojsk amerykańskich w Polsce i zaproszenie naszego kraju na spotkanie G-20 – to najważniejsze efekty rozmów Trump-Nawrocki w Białym… » więcej 2025-09-03, godz. 14:58 Jubileusz "Jedynki" I LO w Szczecinie skończyło 8o lat! Jaka była i jaka jest obecnie szacowna jubilatka? » więcej 2025-09-03, godz. 14:57 Przed nami Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa W piątek rozpoczną się Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa. Prawie 40 miejscowości naszego regionu chce pochwalić się swoją historią, zabytkami, ale nie… » więcej 2025-09-03, godz. 14:57 Wizyta prezydenta Karola Nawrockiego w USA Pierwsza wizyta zagraniczna prezydenta Karola Nawrockiego. Co przyniesie spotkanie w Białym Domu? » więcej 2025-09-02, godz. 21:21 Zapytaj eksperta. Hejt i przemoc w szkole i w sieci Hejt, stalking i agresja w szkole. Jak rozmawiać z naszymi dziećmi, żeby nie doświadczyły tego typu zachowań ze strony rówieśników? » więcej 2025-09-02, godz. 21:20 Zła kondycja psychiczna dzieci i młodzieży. Jak im pomóc? Zły stan zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży jest jednym z największych dziś wyzwań społecznych. Jak sobie z tym poradzić? » więcej 2025-09-02, godz. 21:18 Środowisko szczecińskiej kultury pisze do władz miasta. Domaga się poważnej dyskusji o jej roli Kultura Szczecina może i powinna — odgrywać w naszym mieście większą rolę piszą w kolejnym liście otwartym ludzie kultury Szczecina. Dlaczego tak trudno… » więcej 2025-09-01, godz. 14:58 "Szczeciński" sierpień Szczecin, w którym dzień wcześniej niż w Gdańsku podpisano porozumienia sierpniowe nie zafunkcjonował w świadomości Polaków jako kolebka „Solidarności”… » więcej 2025-09-01, godz. 14:57 Budżet Polski i Polaków Rząd przyjął projekt budżetu na przyszły rok. Jaki jest stan finansów państwa, ale także naszych, domowych budżetów? » więcej
4445464748