Chodzące ADHD, dobry człowiek, przyjaciel, Włodek... O Włodzimierzu Piątku, szczecińskim fotoreporterze, dziennikarzu i koledze po fachu - fotoreporterzy mówią bardzo różnie, ale wszyscy zgodnie przyznają, że wciąż trudno im o Włodku mówić "był".
Włodzimierzowi Piątkowi poświęcone było kwietniowe spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Pomorze Zachodnie.
"Był" - reportaż Małgorzaty Gwiazdy-Elmerych w realizacji dźwiękowej Aleksandry Mazur-Woronieckiej - dziś po 19.