Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Szczeciński zespół Bubliczki kręci swój najnowszy teledysk do singla "Nic nie ma na bank". Fot. Sylwia Polachowska [Radio Szczecin]
Szczeciński zespół Bubliczki kręci swój najnowszy teledysk do singla "Nic nie ma na bank". Fot. Sylwia Polachowska [Radio Szczecin]
W klubie go-go, na Dworcu Niebuszewo oraz ulicach Golęcina - w tych miejscach szczeciński zespół Bubliczki kręci swój najnowszy teledysk do singla "Nic nie ma na bank". Promuje on najnowszy album grupy - "Trubalkan".
We wtorek zespół czeka na wszystkich chętnych, którzy chcieliby zagrać w klipie. Ekipa poszukuje około 20 statystów. Zainteresowani powinni zgłaszać się przez stronę internetową grupy: Bubliczki.com.

"Trubalkan" jest drugim krążkiem Bubliczków. Płyta ukaże się na rynku 24 września. Wydawcą jest "Dobrzewiesz Nagrania", wytwórnia płytowa prowadzona przez szczeciński duet hip-hopowy - Łonę i Webbera.

Kompozytorem całej muzyki na krążku jest Mateusz Czarnowski - lider Bubliczków.
Na płycie pojawią się utwory zaśpiewane w języku kaszubskim i polskim. Część tekstów wywodzi się z muzyki ludowej. Pozostałe napisał frontman innej grupy ze Szczecina - Olek Różanek z Chorych.

Teledysk do "Nic nie ma na bank" reżyseruje szczeciński filmowiec i dziennikarz - Adam Barwiński. Premiera klipu 10 września.
Relacja Łukasza Guzickiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty