Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
Reklama
argum.eu

Szczeciński zespół jazzowy LeeMeet Trio zaprezentuje się podczas kolejnej odsłony naszego cyklu [3x1]. Fot. Hubert Grygielewicz
Szczeciński zespół jazzowy LeeMeet Trio zaprezentuje się podczas kolejnej odsłony naszego cyklu [3x1]. Fot. Hubert Grygielewicz
Szczeciński zespół jazzowy LeeMeet Trio zaprezentuje się podczas kolejnej odsłony naszego cyklu [3x1]. Koncertu grupy będzie można posłuchać w piątkowej audycji "Schody do nieba" w Radiu Szczecin. Start po 22.
LeeMeet Trio to zespół pianistki Liliany Kostrzewy. Prócz niej w grupie grają też: Paweł Grzesiuk na basie i Radek Wośko na perkusji. Liliana gra z Radkiem od czasów licealnych, natomiast Paweł dołączył do grupy w 2009 roku.

Trio zostało docenione m.in. na prestiżowym konkursie Jazz Juniors, dostając się do ścisłego finału spośród 47 zespołów. Grupa ma na koncie debiutancką płytę "The First Entrance to the Garden", która ukazała się kilka miesięcy temu. Warto dodać, że Liliana Kostrzewa jest tegoroczną stypendystką Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły oraz wokalistów. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję nagraniową do naszego studia koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam zespoły nagrywają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też wideoklip.
Realizacja: Radio Szczecin

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty