Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz
  ogłoszenie  
Zobacz

tsar, fot. Piotr Rokicki
tsar, fot. Piotr Rokicki
W najbliższej odsłonie cyklu [3x1], gościć będziemy grupę tsar . Koncertu zespołu będzie można posłuchać w środowej audycji "Schody do nieba" w Radiu Szczecin. Start po 23.
Zespół powstał w połowie 2014 r. w Szczecinie. W czerwcu br. grupa opublikowała swoją pierwszą EP-kę. Zakwalifikowali się do przesłuchań konkursowych 9 Festiwalu Młodych Talentów, a następnie dostali się do finałowej trójki i zdobyli wyróżnienie FMT 2015. Obecnie pracują nad drugim wydawnictwem i szykują się do koncertów w sezonie jesienno-zimowym. Grupę tworzą: Maks Posio - śpiew i gitara, Patryk Lipnicki - bas, Paweł Szerszeń - perkusja oraz Tomek Haptar - gitara.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły oraz wokalistów. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję nagraniową do naszego studia koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam zespoły nagrywają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też wideoklip.
Montaż: Radio Szczecin

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty