Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Zakopower. Fot. Filharmonia Szczecińska
Zakopower. Fot. Filharmonia Szczecińska
Filharmonia imienia Mieczysława Karłowicza w Szczecinie wraz z prezydentem Szczecina Piotrem Krzystkiem zaprosiła w sobotę wieczorem mieszkańców na doroczny koncert prezydencki. Tym razem Orkiestra Filharmonii zagrała z zespołem Zakopower.
Zespół zagrał kolka swoich przebojów oraz nowych utworów. Były życzenia noworoczne, bisy i owacje na stojąco.

Widzowie śpiewali razem z zespołem, a potem wychodzili zadowoleni.

- Bardzo fajny koncert. Im bliżej końca tym lepiej. - Coś innego, dlaczego ma być standardowo? - Bardzo fajnie. Całość była naprawdę udana. - Świetny koncert, szczególnie druga część - mówili widzowie.

Na zakończenie koncertu noworoczne życzenia widzom złożył lider Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka.
Widzowie śpiewali razem z zespołem, a potem wychodzili zadowoleni.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty