Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz

Realizacja: Radio Szczecin
Jak zwykle w ostatnią środę miesiąca zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu [3x1]. Tym razem na naszej scenie pojawi się zespół Nutshell. Ich występu będzie można posłuchać w środowej audycji "Schody do nieba" w Radiu Szczecin. Start po 23.
Muzycy grają ze sobą od wielu lat. Dorastający przy dźwiękach popularnego wtedy grungu, założyli zespół by spróbować "być jak" Pearl Jam czy Alice In Chains. Po kilku latach wspólnego grania zespół zawiesza działalność. Jednak muzyka nie daje za wygraną i Nutshell powraca do sali prób i na scenę. Dwa lata temu do grupy dołącza nowa wokalistka - "Łasica". Więcej o sobie opowiedzą już w najbliższą środę na naszej antenie.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły oraz wokalistów. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję nagraniową do naszego studia koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam zespoły nagrywają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też wideoklip.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty