Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  ogłoszenie  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Montaż: Piotr Sawiński [Radio Szczecin]
W najnowszej odsłonie cyklu [3x1] gościć będziemy zespół ETA. Koncertu grupy będzie można posłuchać w środowej audycji "Schody do nieba" w Radiu Szczecin. Start po godzinie 23.
Zespół założył w 2011 r. Beniamin Bochnacki. Przez grupę przewinęło się kilku muzyków. Od pewnego czasu grają w składzie: Beniamin Bochnacki – wokal i gitara, Mariusz Grzechowiak – gitara, Piotr Smugała – perkusja i Damian Przygoda – bas. Obecnie są w trakcie nagrywania debiutanckiej płyty w FL Studio Konrada Wojdy. W najbliższą środę na naszej antenie Beniamin i Piotr opowiedzą o zespole, muzycznych inspiracjach, koncertach i paru innych sprawach.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły oraz wokalistów. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję nagraniową do naszego studia koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam zespoły nagrywają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też wideoklip.
ETA, fot. Piotr Rokicki
ETA, fot. Piotr Rokicki

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty