Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Źródło fot.: www.pixabay.com/photo-1003561 (domena publiczna)
Źródło fot.: www.pixabay.com/photo-1003561 (domena publiczna)
Zakończył się nadzwyczajny zjazd Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Kazimierzu Dolnym.
Delegaci przyjęli uchwałę, w której zaprotestowali przeciwko tezom zawartym w raporcie Reporterów Bez Granic, jakoby stan wolności mediów w Polsce jest obecnie najgorszy w historii.

- To bardzo ważna uchwała Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, która przeciwstawia się powielanym na forum międzynarodowym w Europie tezom, jakoby w Polsce tłumiona była wolność prasy i słowa. Raport organizacji Reporterzy Bez Granic obniża miejsce Polski w rankingu wolności prasy od trzech lat, systematycznie. To ocena bardzo krzywdząca i niemająca w rzeczywistości żadnego pokrycia – mówi Jolanta Hajdasz, dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy i wiceprzewodnicząca zarządu SDP.

SDP jest największym stowarzyszeniem dziennikarskim. Liczy ponad 3 tysiące członków zrzeszonych w oddziałach terenowych w największych miastach Polski.
Mówi Jolanta Hajdasz, dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy i wiceprzewodnicząca zarządu SDP.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek01wtorek02środa03czwartek04piątek05sobota06niedziela07poniedziałek08wtorek09środa10czwartek11piątek12sobota13niedziela14poniedziałek15wtorek16środa17czwartek18piątek19sobota20niedziela21poniedziałek22wtorek23środa24czwartek25piątek26sobota27niedziela28poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty