Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura

Michał Szyksznian projektuje Marilynowi Mansonowi okładki płyt i koszulki. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Michał Szyksznian projektuje Marilynowi Mansonowi okładki płyt i koszulki. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
O swojej znajomości z Marilynem Mansonem mówi, że jej nie nadużywa, ale regularnie są w kontakcie. Rysownik Michał Szyksznian projektuje mu okładki płyt i koszulki.
Okazuje się, że prace szczecinianina trafiają też do największych gwiazd Hollywood.

- Zdarzyło się, że któregoś dnia wysłałem do niego bardzo fajny "concept-art" i trafiłem na moment, kiedy Manson siedział u Johnny'ego Deppa, oni są przyjaciółmi, na jego przyjęciu zaręczynowym. Pokazał mu, co dostał i dostałem w odpowiedzi krótkie: Johnny Depp mówi, że jest to zaje...! I tyle - relacjonował Michał Szyksznian.

Szynksznian poznał Mansona na jego koncercie kilka lat temu. Tak rozpoczęła się ich współpraca. Prywatnie jest wnukiem Major Danuty Szynksznian-Ossowskiej ps. "Sarenka". O losach łączniczki Armii Krajowej i Michała powstał film dokumentalny ''Milczące pokolenie''.
- Zdarzyło się, że któregoś dnia wysłałem do niego bardzo fajny "concept-art" i trafiłem na moment, kiedy Manson siedział u Johnny’ego Deppa, oni są przyjaciółmi, na jego przyjęciu zaręczynowym. Pokazał mu, co dostał i dostałem w odpowiedzi krótkie:

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty