Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura

Mat. organizatora
Mat. organizatora
Przez wiele lat pomagała innym, a teraz sama potrzebuje pomocy. Przyjaciele i bliscy organizują charytatywny koncert pod hasłem "Pomagamy Iwonie - żonie Marka Kazany". Zagrają w poniedziałek wieczorem w Domu Kultury 13 Muz.
Kobieta jest psychologiem. W wyniku powikłań chorobowych straciła obie nogi. Teraz wymaga przystosowania do nowych warunków życia i rehabilitacji. W zbiórce funduszy pomóc ma koncert połączony z licytacją fantów. Zagrają m.in. Łona i Webber, DJ Twister, duet Jackpot, Chango, Tomasz Licak, Wojciech Rapa oraz Patryk Matwiejczuk - mówi mąż Iwony i także jeden z występujących, Marek Kazana.

- Dzwoniłem do wielu muzyków z propozycją zagrania na tym koncercie. Żaden nie odmówił. Kilku jeszcze, jak się dowiedzieli co się dzieje, sami do mnie dzwonili, że chcą zagrać. Iwona czuje się coraz lepiej, oczywiście psychicznie. Iwonie chce się to wszystko robić, chce się żyć - mówi Kazana.

Początek koncertu o godzinie 19:00. Szczegółowe informacje na jego temat jak i samej zbiórki można znaleźć na stronie internetowej 13muz.eu oraz w wydarzeniu na Facebooku.
Zagrają m.in. Łona i Webber, DJ Twister, duet Jackpot, Chango, Tomasz Licak, Wojciech Rapa oraz Patryk Matwiejczuk - mówi mąż Iwony i także jeden z występujących, Marek Kazana.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty