Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura

źródło: facebook.com/BalticNeopolisOrchestra
źródło: facebook.com/BalticNeopolisOrchestra
Od kilku tygodni Baltic Neopolis Orchestra towarzyszy melomanom w trudnym czasie pandemii swoimi tzw. "Domófkami", czyli cotygodniowymi koncertami ze swoich domów.
W sobotę wieczorem zagrają w takiej formule po raz ostatni. Liczą, że już wkrótce będą mogli wrócić do spotkań bardziej osobistych i realnych.

- W sobotę o godzinie 20:00 zapraszamy na naszą ostatnią "Domófkę" - mówi Emilia Goch, szefowa Baltic Neopolis Orchestry. - To jest już nasz dziewiąty koncert, czyli dziewięć tygodni spędziliśmy razem z wami, grając koncerty co sobotę w różnych składach. Byli to artyści ze Szczecina, z Polski, a także ze świata. Na finał przygotowaliśmy uroczyste pożegnanie, bo będą występować dla was muzycy z Argentyny, z Hiszpanii, Węgier i oczywiście z Polski - zapowiada Goch.

Usłyszymy trochę tanga i popu oraz oczywiście klasyki. Koncert będzie można śledzić na kanałach internetowych Baltic Neopolis Orchestry.
- W sobotę o godzinie 20:00 zapraszamy na naszą ostatnią "Domófkę" - mówi Emilia Goch, szefowa Baltic Neopolis Orchestry.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty