Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura

Fot. pixabay.com / StockSnap (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / StockSnap (CC0 domena publiczna)
Pokazy filmowe, lekcje historii czy nauka kręcenia filmów. To SEFF Mini, czyli Szczeciński Festiwal Filmowy dla dzieci, który organizuje stowarzyszenie OFFicyna.
- Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale atrakcje są tak przygotowane, żeby mogli w nich brać udział również rodzice albo opiekunowie - mówi Dana Jesswein z OFFicyny. - Bardzo gorąco zawsze zachęcamy, żeby opiekunowie, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo również uczestniczyli, więc formuła 9 do 99 jak najbardziej tak. W tej edycji zaczynamy od wieku 6+ i najstarsza grupa docelowa, do której adresujemy nasze działania czerwcowe to grupa licealistów.

W piątek uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak ubierali się Polacy po wojnie na przykładzie filmu "Nie tylko o modzie", będzie też nauka tworzenia teledysków. Wydarzenie potrwa do niedzieli.
- Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży, ale atrakcje są tak przygotowane, żeby mogli w nich brać udział również rodzice albo opiekunowie - mówi Dana Jesswein z OFFicyny.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty