Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura

Bartosz Utracki – wokalista. Fot. Tomasz Kajszczarek
Bartosz Utracki – wokalista. Fot. Tomasz Kajszczarek
Bartosz Utracki – wokalista. Fot. Materiały prasowe „The Voice of Poland”
Bartosz Utracki – wokalista. Fot. Materiały prasowe „The Voice of Poland”
Bartosz Utracki za Szczecina wygrał "Bitwę" w sobotnim odcinku programu "The Voice of Poland”. Wokalista zaśpiewał w duecie z Julianną Olańską piosenkę pt. "Miłość Miłość" z repertuaru Krzysztofa Zalewskiego.
Młody artysta zebrał przychylne opinie jurorów show, m.in. Michała Szpaka.

- Bartosz, Ty masz taką elegancję w głosie, posługujesz się nim technicznie, on Ci wcale nie ucieka, czasami miałem wrażenie, że masz problem z dykcją, ale to było tylko moje wrażenie - powiedział Szpak.

Decyzję o dalszej pracy w programie podjęli trenerzy Bartosza Utrackiego, Baron i Tomson.

- Tak stonowany charakter i postawiony, i rzadko spotykany głos męski ma Bartosz i to Bartosz pójdzie z nami - stwierdził Tomson.

Bartosz nie krył zadowolenia z werdyktu trenerów.

- Niesamowicie się czuję, no rozryczałem się ze szczęścia, naprawdę. To jest coś niesamowitego będąc tak docenionym przez trenerów. Chcę utrzymywać się z muzyki. Zajmuję się trochę produkcją muzyczną, gram w różnych cover bandach koncertując z jazzowymi coverami, czy z popowymi. Poświęciłem się jakby muzyce i cały czas dążę do tego, żeby robić tylko to - przyznał Utracki.

Więcej o Bartoszu w magazynie "Trochę kultury" Radia Szczecin po godzinie 14.
Relacja Doroty Zamolskiej

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06poniedziałek07wtorek08środa09czwartek10piątek11sobota12niedziela13poniedziałek14wtorek15środa16czwartek17piątek18sobota19niedziela20poniedziałek21wtorek22środa23czwartek24piątek25sobota26niedziela27poniedziałek28wtorek29środa30czwartek31piątek01sobota02niedziela03

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty