Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Skajdog, fot. Piotr Rokicki
Skajdog, fot. Piotr Rokicki
Czyli majowa odsłona naszego cyklu [3x1].
W listopadzie ubiegłego roku ukazała się pierwsza solowa płyta Tomasza Bachorza. Muzyka od lat związanego ze szczecińską sceną muzyczną m.in. za sprawą zespołu Zespół Dodna. Jako solista Bachorz używa nazwy Skajdog a album "Antycud" powstał we współpracy z autorem tekstów Maciejem Maliną. Równocześnie dojrzewał pomysł aby tę muzykę przenieść również na scenę. Tak powstał siedmioosobowy Skajdog Lajf, który w naszym studiu koncertowym zagrał trzy utwory. A była to mieszanka iście wybuchowa. Będzie się można o tym przekonać już za chwilę. Skajdog i pan Malina odwiedzą także audycję "Schody do nieba" by przybliżyć nieco swoje podejście do muzyki i otaczającego nas świata. Zapraszamy już w środę po 23.00.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły muzyczne. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję do naszego Studia Koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam grają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też zapis wideo.
Realizacja Maciej Papke [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty