Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Tropiki, fot. Piotr Rokicki
Tropiki, fot. Piotr Rokicki
Czyli sporo ciepłych dźwięków.
Tym razem nie na scenie ale w radiowym studiu odbyła się kolejna edycja cyklu [3x1]. I to w jakim otoczeniu. Zapraszamy na spotkanie z muzyką jaką tworzy Michał Urban występujący pod nazwą Tropiki. Pierwsze "muzyczne" kroki stawiał jeszcze w gimnazjum sklejając różne dźwięki w komputerze. To okazało się niewystarczające i sukcesywnie zaczęły pojawiać się kolejne syntezatory i samplery. Swoją muzykę jako Tropiki publikuje od 2018 r. W maju ubiegłego roku firma U Know Me Records wydała jego, jak na razie, ostatnią EP-kę pt. "Panorama". Więcej o sobie i pracy nad utworami Michał opowie w audycji "Schody do nieba". Zapraszamy już w środę po 23.00.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły muzyczne. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję do naszego Studia Koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam grają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też zapis wideo.
Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Autopromocja
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty