Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
Reklama
Zobacz
Reklama
Zobacz
Autopromocja
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Czyli kameralny koncert w cyklu [3x1].
Tym razem naszym gościem będzie Wojciech Gunia, kontrabasista i kompozytor od 2009 roku związany z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie. Jego zainteresowania muzyczne obejmują również inne gatunki muzyczne. Niedawno nakładem Filharmonii w Szczecinie ukazała się jego debiutancka płyta pt. "Bass Stories". Zawarta na niej muzyka jest na tyle otwarta, że można ją zagrać w różnych konfiguracjach personalnych. W naszym studiu Wojciech Gunia wystąpił sam grając na kontrabasie, gitarze basowej oraz urządzeniach elektronicznych. Więcej o sobie, swojej muzycznej drodze i pracy nad płytą Wojtek opowie w audycji "Schody do nieba". Zapraszamy już w środę po 23.00.

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły muzyczne. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję do naszego Studia Koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam grają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też zapis wideo.
Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Autopromocja
Zobacz
Reklama
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty