Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  ogłoszenie  
Zobacz
  autopromocja  
Zobacz

Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Fot. Małgorzata Frymus [Radio Szczecin]
Siedem premier zaplanowanych na najbliższy sezon - to informacje z dzisiejszej konferencji prasowej w szczecińskim Teatrze Współczesnym.
Dyrektor artystyczny placówki Jakub Skrzywanek podkreślał, że mają za sobą doświadczenia poprzedniego, jak ocenił, bardzo pracowitego sezonu z pięcioma premierami i spektaklami, wystawianymi na najważniejszych festiwalach teatralnych w Polsce. - Za nami jeden z najlepszych sezonów w historii Teatru Współczesnego. Kilkanaście występów na najważniejszych festiwalach w Polsce i Europie - dodał Skrzywanek.

- Obecny sezon zapowiada się równie fascynująco - mówił dalej Skrzywanek: - Przed nami jest siedem premier, mamy więc nadzieję, że to wszystko się uda zrobić. Zapraszamy państwa na siedem spotkań, siedem podróży, sześć reżyserek i jeden reżyser. Najbliższa premiera już za trzy tygodnie.

Będzie to koprodukcja ze "Środowiskiem Inicjatyw Artystycznych HYBADU" spektaklu zatytułowanego "Kobieta, która zajęła się ogniem" z udziałem Marii Dąbrowskiej.
- Za nami jeden z najlepszych sezonów w historii Teatru Współczesnego. Kilkanaście występów na najważniejszych festiwalach w Polsce i Europie - dodał Skrzywanek.
- Obecny sezon zapowiada się równie fascynująco - mówił dalej Skrzywanek: - Przed nami jest siedem premier, mamy więc nadzieję, że to wszystko się uda zrobić.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
   
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty