Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
My Hrabiny. Myślę, więc zapisałam
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Mat. Urszula Dudziak
Zapowiada on specjalny muzyczny projekt realizowany przez "Ogrody Śródmieście".
Prawie rok temu Urszula Dudziak wystąpiła na scenie szczecińskich Ogrodów Śródmieście. Okazuje się, że koncert zapadł w pamięć nie tylko publiczności, ale też samej artystce. W trakcie występu pani Urszula zaimprowizowała utwór, który zatytułowała "Ogrody".

Teraz ta kompozycja powraca zapowiadając coś większego, a opowiada o tym Przemysław Kazaniecki, współwłaściciel Ogrodów Śródmieście.

"Zainspirowani tymi niezapomnianymi chwilami, postanowiliśmy stworzyć projekt muzyczny, który uchwyci magię tego miejsca. Owocem tych działań jest powstający obecnie album z remiksami utworów artystów, którzy wystąpili lub wkrótce wystąpią w Ogrodach Śródmieście. Pierwszym singlem zapowiadającym album jest zupełnie nowy utwór, który powstał z myślą o Ogrodach i którego wykonawczynią jest Urszula Dudziak."

Kompozytorem i producentem muzycznym utworu jest Robert Cichy, a miks i mastering wykonał Michał "Eprom" Baj.

Na albumie znajdą się również nowe, świeże wersje utworów takich twórców jak Marika, Stanisław Sojka, Jarecki i wielu innych. Każdy z tych remiksów to hołd dla różnorodności i kreatywności artystów, którzy odwiedzili Ogrody Śródmieście. Kolejne kompozycje będą publikowane co miesiąc. W lipcu poznamy nowy utwór Stanisława Sojki.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty