Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

Natalia Grosiak gościła w Radiu Szczecin z związku z premierą albumu i opowiadała o tym, jak ważny jest to dla niej materiał.
Niemal pięć lat po świetnie przyjętej przez fanów i krytyków "Kraksie", Mikromusic wraca z kolejnym krążkiem, z którego wokalistka grupy jest bardzo dumna. Cieszy się, że "udało jej się napisać teksty z ważnym dla niej przekazem, a jest też bardzo zadowolona z warstwy muzycznej".

W wywiadzie usłyszycie też o współpracy z Dawidem Tyszkowskim, sympatii do pewnej kompozycji Prince'a, planach na solową płytę Natalii i kwietniowy koncert Mikromusic w Przecławiu. Mówimy też o tym, dlaczego tytułowy utwór "Nie umiem tańczyć" tak bardzo rezonuje z odbiorcami.
Wywiad Mileny Milewskiej z Natalią Grosiak

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Reklama  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty