Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura
  Reklama  
Zobacz

Tomasz Kowalczyk (red. naczelny Kuriera Szczecińskiego), Magdalena Tulli (laureatka nagrody), Inga Iwasiów (przewodnicząca jury). Fot. Dariusz Gorajski.
Tomasz Kowalczyk (red. naczelny Kuriera Szczecińskiego), Magdalena Tulli (laureatka nagrody), Inga Iwasiów (przewodnicząca jury). Fot. Dariusz Gorajski.
Statuetka Gryfii, 50 tysięcy złotych i kwiaty dla Magdaleny Tulli za "Włoskie szpilki".
Tulli została laureatką przyznanej po raz pierwszy Nagrody Literackiej dla Autorki. Wczorajsza wieczorna gala zwieńczyła trwający od piątku w Szczecinie festiwal Literatury dla Kobiet. Laureatka nie kryła zaskoczenia przyznaną nagrodą. - Prawdę mówiąc, omal nie umarłam. To jest wielkie przeżycie, trudno mi przyjść do siebie - mówiła wzruszona. - Nie jestem przekonana ,że moje książka jest najlepsza - powiedziała Tulli. - Jak nagrodę dostaje jedna książka, to dla mnie nie dyskredytuje to pozostałych. - Wybór nie był łatwy - przyznała przewodnicząca jury Inga Iwasiów. Do konkursu zgłoszono 60 książek, nominowano 8 z nich. Więcej o festiwalu i zdjęcia z rozdania nagród.
Relacja Małgorzaty Frymus.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03
  Reklama  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty