Pogoń FM
Radio SzczecinRadio Szczecin » Pogoń FM
Fot. Daniel Trzepacz
Fot. Daniel Trzepacz
Pogoń FM w Radiu Szczecin. Najświeższe informacje, analizy, newsy i rozmowy o Dumie Pomorza. Pogoń FM w Radiu Szczecin w każdą sobotę po godzinie 11. Zaprasza Daniel Trzepacz.
DSC0463
DSC0463
Słodko-gorzki był to tydzień dla Pogoni Szczecin i jej kibiców. Najpierw Portowcy rozgromili Cracovię 5:1, a następnie przegrali na własnym stadionie z Legią Warszawa 3:4. Teraz przed nami kolejny prestiżowy mecz. Portowcy zagrają w niedzielę o godzinie 17:30 z Lechem Poznań. Będzie to też wyjątkowy dzień dla naszego redakcyjnego kolegi Adama Wosika, który w roli spikera Dumy Pomorza ma już na swoim koncie 299 meczów, a ten będzie spotkaniem numer 300. O tym wszystkim mówimy w najnowszym odcinku audycji PogońFM!
DSC0476
DSC0476
Nastroje w Pogoni Szczecin uległy znacznej poprawie. Wszystko dzięki wygranej w meczu z Koroną Kielce w minioną sobotę 3:1. W najnowszym odcinku audycji #PogońFM usłyszycie wypowiedzi Mariusza Malca i Wahana Biczachczjana, a w drugiej części skupimy się na meczu z Cracovią. Usłyszycie w niej przedmeczowe wypowiedzi trenera Dumy Pomorza Jensa Gustafssona. W jakich nastrojach usłyszymy się za tydzień? To wszystko zależeć będzie od wyników meczów z Cracovią i Legią.
Fot. Daniel Trzepacz
Fot. Daniel Trzepacz

Pogoń wróciła do gry po przerwie na mecze reprezentacji, a jeszcze przed rozpoczęciem meczu z Koroną Kielce porozmawialiśmy z Krzysztofem Uflandem - rzecznikiem prasowym klubu. Jakimi ludźmi są Valentin Cojocaru i Fredrik Ulvestad? Jak klub zamierza sobie radzić ze spadającą frekwencją? Jakie nastroje panowały w klubie w trakcie przerwy na mecze reprezentacji po serii porażek? Wszystko to w wydaniu audycji #PogońFM z ostatniej soboty!

12