Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz

Fot. pixabay.com / Alexas_Fotos (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / Alexas_Fotos (CC0 domena publiczna)
Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że dość już oświadczeń o wsparciu Ukrainy i dość naiwności. Jak mówił, trzeba wypracować dotkliwy pakiet sankcji wobec Rosji.
Szef rządu udał się do Brukseli, gdzie wieczorem odbędzie się nadzwyczajny szczyt Rady Europejskiej. Tuż przed wylotem, na lotnisku, spotkał się z dziennikarzami.

Premier podkreślił, że strona polska przestrzegała wcześniej, że może dojść do ataku na Ukrainę ze strony Rosji. Zaznaczył też, że czas ogólników po prostu musi się skończyć.

Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że napaść na Ukrainę to bezprecedensowe złamanie prawa międzynarodowego. Zaznaczył, że leci do Brukseli po to, by wypracować skuteczny pakiet sankcji, wzmocnić wschodnią flankę NATO, ale też po to, by przygotować odpowiedni pakiet wsparcia.
Relacja Sylwii Białek [IAR]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty