Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz

Mateusz Morawiecki. Fot. Kancelaria Sejmu
Mateusz Morawiecki. Fot. Kancelaria Sejmu
Były premier Mateusz Morawiecki ma usłyszeć zarzuty w śledztwie dotyczącym nieprawidłowości w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.
Jak podał Onet, to efekt zmian w prokuraturze, które mają przyspieszyć śledztwa dotyczące polityków Prawa i Sprawiedliwości. Według portalu, zarzuty dla byłego premiera mogą dotyczyć braku nadzoru nad Agencją, z której w czasach poprzednich rządów wyprowadzono kilkaset milionów złotych. "Kwestią do ustalenia jest to, czy Morawiecki wiedział o złodziejstwie w RARS" - pisze Onet.

W poniedziałek sąd w Londynie nie podjął decyzji ws. ekstradycji byłego szefa RARS Michała Kuczmierowskiego. Następne posiedzenie - 19 czerwca.

Autorka edycji: Joanna Chajdas

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty