Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz

Kraków. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Kraków. Fot. Piotr Kołodziejski [Radio Szczecin/Archiwum]
Po raz ostatni dziewczynka była widziana w czwartek, gdy wysiadała z autobusu na przystanku w okolicy Lasku Wolskiego.
Jak informuje krakowska policja, poszerzony został obszar poszukiwań dziecka. W piątek w nocy policja i wojsko szukały jej w Lesie Wolskim. Teraz patrolują cały Kraków, a także powiat krakowski.

Sprawdzane będą między innymi pustostany czy parki. W akcję poszukiwawczą zaangażowanych jest około 200 mundurowych, a także drony i psy tropiące. Każdy kto ma informacje, gdzie dziewczynka może przebywać, proszony jest o kontakt z policją.

W dniu zaginięcia Ela ubrana była w czarną bluzę z kapturem, dżinsy o długości za kolano, a także czarno-białe buty. Ma proste blond włosy do łopatek.

Edycja tekstu: Michał Tesarski
Relacja IAR

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty