O godz. 15 najcieplejszym miejscem w Polsce były ponownie Słubice, gdzie termometry pokazały 38,9 stopni.
Najchłodniej było w Kołobrzegu: 23.9 stopni - informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Praktycznie w całym kraju o godz. 15 temperatura przekroczyła 30 stopni. Edycja tekstu: Jacek Rujna🌡️ Temperatura powietrza w Polsce - godz. 15:00
— IMGW-PIB METEO POLSKA (@IMGWmeteo) June 28, 2026
🌐 Aktualne dane pomiarowe, prognozy i ostrzeżenia meteorologiczne dostępne są na https://t.co/tBq6AJFvlF#IMGW #IMGWPIB #MeteoIMGW #Pogoda #Upał pic.twitter.com/9989ksO67c

Radio Szczecin