Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
  Autopromocja  
Zobacz
  Autopromocja  
Zobacz
  Reklama  
Zobacz

Rzeczniczka Komisji Europejskiej Natasha Butler podkreśliła, że ta decyzja potwierdza wolę Serbii, by przyspieszyć rozmowy w tej sprawie.
Rzeczniczka Komisji Europejskiej Natasha Butler podkreśliła, że ta decyzja potwierdza wolę Serbii, by przyspieszyć rozmowy w tej sprawie.
Przywódca bośniackich Serbów Ratko Mladić został zatrzymany. Jest on oskarżany o zbrodnie przeciwko ludzkości podczas wojny na Bałkanach w połowie lat 90-tych. Aresztowanie Ratka Mladicia przybliża Serbię do integracji z Unią Europejskiej, bo był to jeden z warunków rozpoczęcia negocjacji członkowskich między Belgradem a Brukselą.
Rzeczniczka Komisji Europejskiej Natasha Butler podkreśliła, że ta decyzja potwierdza wolę Serbii, by przyspieszyć rozmowy w tej sprawie. Unia Europejska od dłuższego czasu domaga się od władz w Belgradzie postawienia przed trybunałem wszystkich dowódców z czasów wojny na Bałkanach, ściganych za zbrodnie przeciwko ludzkości, Ratko Mladić był jednym z najbardziej poszukiwanych generałów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes Posłuchaj

Posłuchaj najnowszych Wiadomości Radia Szczecin

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06
  Autopromocja  
Zobacz

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty